"FluManiak 2016" konkurs PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 września 2016 07:04

 

Gra na urządzenia mobilne o nazwie „FluMania 2016” powstała w ramach społecznej akcji informacyjnej na rzecz profilaktyki grypy.

W związku z Ogólnopolskim Programem Zwalczania Grypy zostały przygotowane materiały edukacyjne w formie plakatów i ulotek oraz gry o nazwie FluMania.

Gra ma na celu edukację poprzez zabawę. Jest dostosowana do potrzeb społeczeństwa, które podczas wirtualnej zabawy zdobywa świadomość, że dzięki szczepieniom wygra z realnym wirusem unikając przy tym przykrych objawów grypy lub hospitalizacji.

W ramach kampanii organizowany jest także konkurs ph. „FluManiak 2016”. Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych i placówek medycznych.

 

Placówki szkolne i placówki medyczne – uczestnicy Konkursu, w których zostanie odnotowana największa liczba pobrań aplikacji zostaną uznani za zwycięzców Konkursu.

Szczegółowe informacje o tym co należy zrobić, aby przystąpić do akcji i konkursu FluManiak 2016, znajdują się na stronie:

http://www.mp.pl/opzg/projekty/flumaniak

Poprawiony: poniedziałek, 12 września 2016 07:09
 
NIZP - Państwowy Zakład Higieny Instytut Żywności i Żywienia Monitoring Jakości Sanitarnej Wody Instytut Medycyny Pracy Ministerstwo Zdrowia