Konkurs antynikotynowy- Światowy Dzień Rzucania Palenia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 06:28

Podejmując działania antytytoniowe Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przy współpracy z Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej Oddział w Białymstoku i Departamentem Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku zaprasza, do udziału w konkursie na prezentację multimedialną o tematyce antynikotynowej w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia 2016r.

Celem podjętej interwencji jest propagowanie wiedzy na temat szkodliwego wpływu palenia czynnego i biernego na zdrowie człowieka, kształtowanie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych ludzi oraz za skutki zachowań związanych z paleniem tytoniu, zwiększenie świadomości odnoście prawa do życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego oraz przestrzegania zakazu palenia w miejscach publicznych.

Proponowaną formą pracy jest wykonanie prezentacji multimedialnej o tematyce antynikotynowej. Czas trwania konkursu zaplanowany jest na wrzesień-listopad 2016r.

 

 

regulamin

karta zgłoszenia

zgoda niepełnoletni

 

Poprawiony: wtorek, 04 października 2016 11:48
 
NIZP - Państwowy Zakład Higieny Instytut Żywności i Żywienia Monitoring Jakości Sanitarnej Wody Instytut Medycyny Pracy Ministerstwo Zdrowia