WOJEWÓDZKA OLIMPIADA WIEDZY O HIV/AIDS 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 12:03

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku w imieniu organizatorów szczebla powiatowego i wojewódzkiego informuje, że po raz kolejny organizowana jest   Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS kierowana do uczniów szkół gimnazjalnych.

 

Celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy na temat zapobiegania zakażeniom wirusem HIV, chorobom przenoszonym droga płciową oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.

 

Do Olimpiady zgłosiło się jedenaście gimnazjów z terenu miasta Białegostoku.

 

Realizacja Olimpiady przebiegać będzie etapowo. Eliminacje szkolne powinny być zorganizowane do końca kwietnia 2017.

Etap powiatowy odbędzie się 10 maja 2017 w Sali Konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku ul. Mickiewicza 3.

Do zadań szkól zgłoszonych do Olimpiady  należy pomoc
w przygotowaniu uczniów do wszystkich etapów Olimpiady, przeprowadzenie we własnym zakresie eliminacji klasowych/ szkolnych i zgłoszenie 5 laureatów do etapu powiatowego. 
Termin przesyłania protokołów  z eliminacji szkolnych wraz ze zgłoszeniem finalistów do etapu powiatowego  - 4 maja 2017

na adres:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku

ul Warszawska 57 a  15-062 Białystok

(Sekcja Promocji Zdrowia tel. 85 7325-236 w 105)

lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pracownicy Sekcji Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku służą radą i pomocą metodyczną podczas trwania szkolnych i powiatowych eliminacji Olimpiady, a także wsparciem w dostępne materiały informacyjne i pomoce do nauki.

 

Materiały do pobrania :

Regulamin 2017

Zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka zał 1

Protokół z eliminacji szkolnych zał 2

Zgłoszenie finalistów do etapu powiatowego zał 2a

Wpisany przez Piotr Czuba   
Poprawiony: wtorek, 11 kwietnia 2017 11:27
 
NIZP - Państwowy Zakład Higieny Instytut Żywności i Żywienia Monitoring Jakości Sanitarnej Wody Instytut Medycyny Pracy Ministerstwo Zdrowia