Konkurs Mały Ekspert ds. Lekkiego Tornistra PDF Drukuj Email
środa, 10 maja 2017 06:54

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje o nowym konkursie związanym z programem „Lekki tornister”.

Fundacja Rosa w ramach projektu „Lekki Tornister” organizuje konkurs „Mały ekspert ds.Lekkiego Tornistra”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Celem Konkursu jest ochrona i promocja zdrowia w zakresie profilaktyki wad postawy oraz zwrócenie uwagi nauczycieli, rodziców, opiekunów na problem ciężkich plecaków uczniów szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia promującego profilaktykę wad postawy w sposób nawiązujący do założeń projektu „Lekki Tornister”. Do zgłoszenia należy dołączyć opis uzasadniający,dlaczego warto dbać o swój kręgosłup, a także kilka wskazówek, jak to robić. Prace konkursowe należy przesyłać do dnia 31.05.2017. drogą elektroniczną, na adres e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Informacje szczegółowe dotyczące konkursu znajdują się na stronie projektu Lekki Tornister.

http://lekkitornister.org/2017/04/05/konkurs/

Regulamin Konkursu

Wpisany przez Kuklik Małgorzata   
Poprawiony: czwartek, 11 maja 2017 07:03
 
NIZP - Państwowy Zakład Higieny Instytut Żywności i Żywienia Monitoring Jakości Sanitarnej Wody Instytut Medycyny Pracy Ministerstwo Zdrowia