Szkolenie w zakresie poradnictwa okołotestowego dla pracowników laboratoriów, punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 października 2017 07:38

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje, że Krajowe Centrum ds. AIDS oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” organizują szkolenie w zakresie poradnictwa okołotestowego dla pracowników laboratoriów, punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV. W programie uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące aspektów medycznych, etyczno-prawnych i psychospołecznych HIV/AIDS oraz warsztaty z poradnictwa okołotestowego dostosowanego do laboratoriów i innych placówek wykonujących testy. Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych, w tym 20 godzin warsztatów. Wykładowcami są profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący dużym doświadczeniem w pracy w punktach testowania w kierunku HIV. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dn. 16-19 października 2017 r. w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej Konstancin–Jeziorna. Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 180 zł. Organizator zapewnia w ramach opłaty zakwaterowanie w pokojach 2–osobowych z łazienką i wyżywienie. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, proszone są o przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) załączonej karty zgłoszenia na szkolenie oraz informacji o odbiorcy rachunku (dla osób, które życzą sobie wystawienia rachunku).

 

Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae”
ul. Piękna 64a, 00-672 Warszawa, tel/fax: 22 626 86 60
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
PKO BP SA IX o/W-wa Nr: 42 1020 1097 0000 7402 0103 5096

Organizator informuje, że pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu otrzymają wyłącznie te osoby, które prześlą karty rejestracyjne i dokonają wpłaty. Przesłanie karty zgłoszenia i wpłaty jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. W przypadku braku miejsc organizator poinformuje o tym uczestników natychmiast po otrzymaniu karty zgłoszenia.

Karta zgłoszenia

Wpisany przez Wioleta Owczarska   
Poprawiony: poniedziałek, 09 października 2017 08:21
 
NIZP - Państwowy Zakład Higieny Instytut Żywności i Żywienia Monitoring Jakości Sanitarnej Wody Instytut Medycyny Pracy Ministerstwo Zdrowia